Hotel marzeń

Busko Zdrój to popularne polskie uzdrowisko położone w województwie świętokrzyskim. Bogata historia, liczne zabytki, bliskość Gór Świętokrzyskich i przede wszystkim prozdrowotne solankowe wody mineralne rokrocznie przyciągają tysiące turystów, którzy spędzają tu swój wolny czas. Jaki jednak hotel wybrać by cieszyć się wygodą i miłymi wspomnieniami z tych okolic. Odpowiedzi postaramy się udzielić w tym artykule, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy.

Hotel Bristol w Busku Zdrój

Jednym z najwygodniejszych i najbardziej przystępnych centrów hotelowych w tym rejonie pozostaje bez wątpienia Hotel Bristol. Wspomniany czterogwiazdkowy hotel położony jest przy wysadzanej drzewami ulicy, niedaleko parku zdrojowego w centrum miasta Busko-Zdrój. Pokoje wspomnianego kompleksu turystycznego są klimatyzowane, posiadają dostęp do wi-fi, ekspresy do kawy i herbaty oraz wygodne, eleganckie łóżka. Pokoje hotelowe to jednak nie wszystko. Kompleks posiada w swojej ofercie galerię, kawiarnię, strefę wypoczynkową oraz restaurację. Część rozrywkowa posiada kryty basen, spa oraz centrum wellness. Hotel posiada także własną siłownie otwartą dla klientów hotelu. Bliskość do wszystkich atrakcji uzdrowiska i dodatkowe atrakcje własne kompleksu hotelowego sprawiają, iż warto się tam zatrzymać.

Imprezy i wydarzenia

Na terenie jakim jest Hotel Bristol w Busku Zdrój odbywa się wiele imprez i wydarzeń, na które warto przybyć. Jednym z nich są Andrzejki, które określane są przez organizatora mianem Magiczne Andrzejki w Hotelu Bristol. Zabawa Andrzejkowa trwa dwa dni, w koszty wliczony jest dwudniowy pobyt i korzystanie ze wszystkich atrakcji hotelu i strefy rozrywki. Zamawiając voucher na to wydarzenie dla dwóch osób otrzymujemy przykładowo karnet na zabiegi medyczne oraz wstęp do basenów tradycyjnych, na basen oczyszczany nanosrebrem, na jacuzzi i saunę i do siłowni. Koszt udziału w wydarzeniu jakim są andrzejki w tym kompleksie to 1248 złotych.

Innym wydarzeniem jest Jesień w Bristolu. Jest to seria zabiegów medycznych skierowanych dla osób pracujących i chcących jesiennego podreperowania swego zdrowia. W ofercie uzyskujemy oczywiście dostęp do wszelkich atrakcji, dodatkowe zabiegi medyczne takie jak: Kinezyterapia jako zdrowy kręgosłup, krioterapia klasyczna, masaż klasyczny, unikatowa kąpiel w zawiesinie borowinowej, kąpiele SPA poprawiające kosmetyczny wygląd skóry, bicze szkockie, masaż wirowy kończyn dolnych i kręgosłupa oraz masaż wirowy pozostałych kończyn. Po kosztującym około 600 złotych wyjeździe Jesień w Bristolu twoja forma zdrowotna z pewnością poprawi się.